Oczyszczanie organizmu

16.08.2015

Cześć . Jestem Magda. Jestem studentką prawa. Nie mogę się skarżyć na swoje życie. Wynajmuję mieszkanie blisko centrum Wrocławia. Dręczy mnie tylko jeden kłopot. Mam buzię i dekolt obsypane pryszczami. Niedługo czekają mnie praktyki w świetnej kancelarii i bardzo chciałabym wyglądać dobrze.

images blog_jy_5121249_7956997_tr_listopad
22.08.2015. Pora do kosmetyczki!

Pomyślałam sobie, że postąpię jak mój kolega, który w podstawówce uporał się ze straszną opryszczką wizytami i oczyszczaniem twarzy u kosmetyczki…Wybrałam się do takiej, z której usług okazjonalnie korzystałam. Postanowiłyśmy powalczyć o moją cerę. To mocno bolesna dla mnie droga. Prawie trzy miesiące pracy nie dały jednak zadowalającego efektu. W końcu kosmetyczka poleciła mi coś od czego powinna zacząć – gruntowne oczyszczanie organizmu. Powiedziała, że tylko odpowiednia dieta wsparta wcześniej oczyszczaniem może przynieść efekty. Zaczęłam szukać więc informacji o oczyszczaniu organizmu i trafiłam na mnóstwo pozytywnych opinii na temat wody kokosowej.

Oto podstawowe zalety wody kokosowej:napój, który pozyskuje się z młodych, jeszcze zielonych owoców palmy. Drzewo pobiera z gleby niezbędną do swego wzrostu wodę, bogatą w minerały. Podczas wędrówki – od korzeni po koronę – płyn podlega wielokrotnej filtracji i oczyszczeniu, dzięki czemu staje się sterylnie czysty. Do kartonika, w którym stoi na sklepowej półce, woda trafia wprost z kokosa, w sterylnych warunkach, nie tracąc przy tym swoich właściwości.

Woda kokosowa: niezwykły skład

Woda kokosowa bogata jest w niezbędne dla organizmu składniki, takie jak magnez, potas, wapń, fosfor oraz witaminy B1, B2, B3, B5, B6 i C, a poziom elektrolitów jest w niej niemal identyczny jak w osoczu ludzkiej krwi. Wodę kokosową szczególnie poleca się osobom narażonym na stres, cierpiącym na anemię i hipokaliemię (niedobór potasu) a także na kaca. Badania naukowe wykazały również, że woda kokosowa korzystnie wpływa na pracę serca i układu krwionośnego (obniża ciśnienie krwi i poziom cholesterolu, zmniejsza ryzyko miażdżycy), ma dobroczynne działanie w schorzeniach układu nerwowego, trawiennego (podaje się ją w przypadku biegunki, wymiotów czy problemów żołądkowych) i moczowego (zmniejsza stres antyoksydacyjny w nerkach, rozbija kamienie nerkowe).
Cytokininy (roślinne hormony wzrostu) działają przeciwzakrzepowo, co ma duże znaczenie dla osób z problemami układu krążenia, a także ułatwia usuwanie toksyn z organizmu. Wodzie kokosowej przypisuje się również właściwości antybakteryjne, antywirusowe (zwalcza m.in. wirusa opryszczki oraz grypy), antyalergiczne oraz przeciwgrzybiczne. Płyn nie zawiera laktozy ani cukrów, może być więc spożywany m.in. przez cukrzyków czy osoby nie tolerujące mleka krowiego. Zawartość kwasu laurynowego (składnika występującego również w mleku matki) czyni z wody kokosowej idealny napój nawet dla małych dzieci. Jednym słowem wymarzona dla mnie. Jest jeden szczegół. Nie chcę, żeby ktoś wiedział, przez co przechodzę. Nie lubię zwracać na siebie uwagi.

23.11.2015. Znalazłam dla siebie idealne wyjście!

Cococin Freeze Dried Coconut Water

cococin_freeze_dried_coconut_water
Dla chcącego nic trudnego….Woda kokosowa w kapsułkach, rewelacja!!!! Dyskretna, a na tym najbardziej mi zależy…..Nie mogę się doczekać:D……Już złożyłam zamówienie. Całe szczęście, że zdobyłam adres internetowy strony producenta.

27.11.2015. Już jeeeest!

Dwa opakowania po 60 kapsułek. Wszystko prezentuje się bardzo ładnie.

Od dziś dwie kapsułki dziennie wody kokosowej . I zdrowa żywność – nieprzetworzona i bez konserwantów. Nie wiem jak wytrzymam, ale się postaram. I zdam relacje z efektów.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *